Девойките на ЖФК Пълдин до 15 години завършиха на трето място в България. Състезателките на Ангел Славов спечелиха бронзовите медали на финалния турнир, който се проведе в Казанлък. Въпреки успеха си пловдивчанки могат да съжаляват, защото загубиха драматично в последната минута полуфинала с 0:1, а това бе единственото попадение, което тимът допусна от една година насам.

В своята група ЖФК Пълдин нямаше грешка и записа три победи в трите си двубоя. Първо пловдивчанки сразиха Янтра с 3:0, последва успех с 4:0 над ЖФК Варна и накрая надиграха ЛП Суперспорт с 1:0.

В полуфиналната среща обаче момичетата загубиха с 0:1 от НСА в последната минута. Така те трябваше да се борят за третата позиция. В този двубой ЖФК Пълдин срещна градския съперник Енко Пд и успя да го победи с 1:0, с което спечели и бронзовите медали.

Индивидуална награда от състава на Ангел Славов получи Мирослава Пейкова. Тя бе избрана за най-техничен състезател в турнира.

На ЖФК Пълдин предстои и финален турнир в по-голямата възрастова група - до 17 години.