Шампионът на Северозападната Трета лига – Спартак (Плевен) победи в Севлиево едноименния тим с 2:0 в мач от 29-ия кръг на първенството. Заслужена победа за гостите с оглед случилото се на терена.

Първата част бе равностойна, като плевенчани имаха превес във владеенето на топката. Създадоха и няколко голови ситуации. Ивайло Иванов пропусна две от тях. В 30-ата минута обаче Тони Паликрушев завърши с гол заучено положение.

След почивката Христо Тодоров отправи страховит удар, но над вратата. Четвърт час преди края Любомир Тодоров бе изведен от съотборник, финтира бранител и търкулна топката покрай севлиевския
вратар – 2:0. Той бе близо и до второ попадение, но не успя да реализира. Домакините само веднъж поставиха на изпитание плевенския вратар, но той се справи.