Отборът на Ботев (Гълъбово) записа равенство 2:2 при гостуването си на Поморие, с което си гарантира участие във Втора лига и през следващия сезон. Поморие поведе във 18-ата минута след като Стоян Кижев засече с глава центриране от корнер за 1:0. До края на полувремето гостите можеха да изравнят, но Ташев удари дясната греда. В 58-ата минута Бекир Расим изпълни чудесен фаул ,пращайки топката в долния десен ъгъл за 2:0. В 65-ата минута Иван Бинков от Ботев остана сам срещу вратаря на Поморие и не сгреши за 2:1. В 72-ата минута Теодор Стефанов можеше да реши всичко в мача, но излязъл очи в очи с Колев нацели дясната греда. 120 секунди по-късно Методи Костов направи 2:2 след точен удар с глава.