Отборът на Лудогорец спечели Купата на БФС при юношите (младша възраст), след като на финала се наложи над Септември (София) с 1:0. Столичани демонстрираха по-добър футбол в големи периоди от мача, но платиха данък на грешката на вратаря си Георги Милев, който излезе неразчетено. Най-добрият футболист в отбора на разградчани - Стефан Статев, донесе успеха на тима с попадение в 62-ата минута. Преди почивката двата отбора си размениха по една голова ситуация, която пропуснаха. Но през втората част столичани видимо доминираха. На три пъти играчите на Лудогорец спираха топката на голлинията, веднъж удариха и греда вече при 0:1, пропускайки шанса да изравнят.
Вчера Лудогорец загуби финала при набор 2005, след като падна след изпълнение на дузпи от Ботев (Пловдив). Утре Лудогорец играе и при по-големите, юношите (старша възраст), но срещу Черно море в Стара Загора.