ЦСКА победи Етър с 3:2 в среща от 25 кръг на Елитната група до 17 години. Мачът се игра на изкуствения терен на ВТУ "Тодор Каблешков".

Двата отбора почетоха с едноминутно мълчание легендарния Динко Дерменджиев, който ни напусна на 77-годишна възраст.

В третата минута Даниел Иванов удари греда след шут от дистанция. "Червените" откриха в 41', когато Цветомир Цанев се разписа с глава след разбъркване в наказателното поле.

"Болярите" стигнаха до невероятен обрат в рамките на само пет минути малко след началото на втората част - 1:2. В 72-та обаче Даниел Иванов изравни. В добавеното време на мача Мартин Смоленски отбеляза победния гол след центриране от фаул на Данаил Стойчев.

Следващият кръг на ЦСКА предстои тежко гостуване на Ботев в Пловдив. Етър от своя страна приема Черно море у дома.