ЦСКА и Левски не се победиха в зрелищно дерби, част от 21-ия кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра в Панчарево.

"Червените" първи стигнаха до попадение още в 7'. Християн Петров бе точен от дузпа и даде аванс на своите. "Сините" обаче успяха да изравнят в 24'  чрез Тодор Найдин. Радостта им бе кратка, защото само две минути по-късно ЦСКА отново поведе в резултата. Този път в голмайстор се превърна Даниел Иванов.

След паузата няколо пропуска на Марк-Емилио Папазов лишиха "червените" от това да увеличат аванса си, а Левски се възползва и изравни в средата на частта - 2:2. Точен бе Ивайло Христов.

В следващия кръг армейците гостуват на Сокол (Марково), а "сините" приемат Черно море.