Сокол победи с 3:1 Витоша в мач от Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се проведе на терена в Марково.

Всички попадения в двубоя паднаха през първото полувреме. Марковци успяха да поведат с 2:0 още до 15'. Първо Илия Смилянов даде аванс на своите, а малко по-късно Георги Коев покачи на 2:0. В 38' гостите съумяха да върнат едно попадение. В 43' "соколите" обаче отново възстановиха преднината си от два гола - 3:1. Точен за домакините отново бе Коев.

След паузата пропуски лишиха Сокол от по-изразителна победа. Мартин Лазов на два пъти, Илия Смилянов, кактои Георги Коев бяха близо да реализират четвърти гол за домакините.

Следващият кръг Сокол гостува на Монтана, а Витоша ще посрещне Лудогорец у дома.