Локомотив Пловдив завърши 1:1 като гост на Царско село в контролна среща играна в столицата. Ето и как протече мача по минути:

1′ Начало на срещата в София
7′ Удар на Банович от границата на наказателното поле, блокиран от защитник в бяло
10′ Пряк свободен за Локомотив. Ударът на Умарбаев мина над вратата
14′ Шут на играч на Царско село, встрани от вратата на Евтимов
20′ Локомотив владее топката повече от противника, но до по-сериозна атака не се стига
26′ Удар на играч на домакините, Павлин Евтимов се намеси и изби
38′ Директен червен картон за Посинкович след съприкосновение с противников играч. Анте Аралица влиза на негово място
43′ Силен изстрел на Аралица, стражът на Царско село не успя да улови топката, а защитник в бяло изчисти
45′ Край на първата част

46′ Начало на втората част
50′ Удар с глава на Карагарен, точен, но твърде слаб
55′ Серия от корнери за Царско село, защитата на Локомотив се справя
60′ ГОЛ за Локомотив! След корнер за домакините, топката попадна в Аралица. Той напредна от своята половина, излезна очи в очи с вратаря и вкара за 0:1!
74′ Шанс за юношата Октай Юсеин. Той бе изведен от Аралица на добра позиция, стреля в горния десен ъгъл, но вратарят спаси
81′ ГОЛ за Царско село. Рейд на играч в бяло завърши с удар, вратарят на Локомотив изби, но последва добавка за 1:1
88′ Октай Юсеин бе спънат в наказателното поле, съдията остана безмълвен и не отсъди дузпа за Локомотив
90′ Край на мача.

Стартовият състав: Павлин Евтимов, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Стивън Езе, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев, Игор Банович, Мустафа Абдулахи, Абделхаким Буна, Бирсент Карагарен, Вилим Посинкович (38′ Анте Аралица)

* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.