Локомотив-1 победи Локомотив-2 с 3:0 в отложен мач от 4-тия кръг на първенството при набор 2005. Възпитаниците на треньорите Иван Терзийски и Даниел Димитров се изправиха едни срещу други днес от 10:30 на Лаута, като първият тим игра с черно-бял екип, а вторият с червено-черен.

Символичен домакин в днешната среща бе Локомотив-2. Двата отбора изиграха равностоен мач. Локомотив-2 първи можеха да открият резултата, но след далечен удар топката срещна горната греда. Минути преди края момчетата на Иван Терзийски стигнаха до гол, но той бе отменен. В ответната атака опасен изстрел от страна на "червено-черните" мина на сантиметри от целта.

В средата на втората част Локомотив-1 откри резултата чрез Даниел Маджаров. Йордан Паунов покачи за 2:0, а крайното 3:0 оформи Маджаров с втория си гол в мача.

След края на срещата двата тима се поздравиха приятелски и се наредиха за обща снимка.