Локомотив Пловдив победи като гост съгражданите си от Спартак с 1:0 като гост в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата се игра на стадион „Тодор Диев”.

Двубоят започна добре za черно-белите, които успяха да поведат в резултата още в 7-та минута. Точен за гостите бе героят от миналия двубой Йордан Ангов. След попадението срещата бе равностойна до края на частта, като сериозни ситуации липсваха и пред двете врати.

В началато на второто полувреме Спартак имаше отлична възможност да изравни чрез Мариян Гиров, но ударът на крилото бе париран от Петър Мильотев. С напредване на времето треньорът на гладиаторите Георгиев извърши множество промени в своя състав, което доведе до силни последни минути за Локомотив, но до друго попадение не се стигна.

Следващият кръг и двата пловдивски тима излизат срещу старозагорци - Спартак гостува на Верея, а  Локомотив приема Берое на Лаута.