Локомотив Пловдив  и Сините камъни (Сливен) завършиха наравно 2:2 в мач от 7-мия кръг на Елитната юношеска група до 15 години, предаде репортер на Glas.bg.

Първата част на двубоя бе равностойна и сериозни положения липсваха до 30-та минута, когато гостите откриха резултата. Точен за сливенчани бе Мирослав Йорданов.

Второто полувреме започна бурно и още във втората минута на частта "черно-белите" получиха правото да изпълнят наказателен удар, който бе реализиран от резервата Йордан Ангов - 1:1. Радостта на момчетата на Милен Кунчев обаче бе кратка. В 41-та минута тимът на Сините камъни отново излезе напред в резултата - 1:2. Попадението бе дело на Пламен Цончев. Локомотив можеше веднага да възстанови ремито, но ударът на Иван Узунов срещна напречната греда. Все пак в 66-та минута черно-белите изравниха. След центриране от корнер стражът на гостите не се намеси убедително и Йордан Ангов наказа грешката - 2:2.

В следващия кръг Локомотив гостува на Спартак на „Тодор Диев”.