Локомотив набор 2002 продължава победи Брестник като гост с 2:1 в мач от регионалното първенство за юноши младша възраст.Срещата се игра вчера от 16:00 на стадион "Юрий Гагарин" в Пловдив.

През първата част двата отбора не съумяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. В началото на втората част домакините от Брестник успяха да открият резултата за 1:0 след корнер. Десет минути по-късно "черно-белите" изравниха. Иво Кръстев получи топката в наказателното поле, преодоля защитник и нанесе точен удар за 1:1. В последната минута от редовното време Александър Колев донесе победата на Локомотив за 1:2. Той стреля прецизно от пряк свободен удар от 25 метра в горния десен ъгъл на вратата на "зелените" и осигури на "смърфовете" нови три точки към актива на тима.

Локомотив е на втора позиция в класирането с пълен актив от 18 точки, колкото има и първият в класирането Ботев. Следващата среща на "черно-белите" е гостуване в събота на ФК Раковски.