Локомотив Пловдив победи Левски Карлово с 1:0 в мач от Елитната група до 15 години.

През първата част "черно-белите" контролираха изцяло играта, но така и не стигнаха до чисто голово положение.

През второто полувреме домакинският натиск се засили и в 40-тата минута Локомотив вкара единственото попадение в мача. Точен за "смърфовете" бе Никола Пехливанов. Попадението падна след центриране отдясно и точен удар с глава на крилото на пловдивчани. В средата на второто полувреме след заучено положение на пряксвободен удар домакините можеха да удвоят, но ударът на Пламен Драганов премина на сантиметри над напречната греда.

До края на срещата пловдивчани търсиха втория гол, а гостите разчитаха на изсипани топки и контраатаки, но това не им донесе успех.

Следващият кръг момчетата на Милен Кунчев гостуват на Асеновец.