Ботев Пловдив разгроми Марек на свой терен с 12:0 в шампионатен мач при 17-годишните. Един от двата най-силни набора в школата на канарчетата, които са лидер в класирането не оставиха никакви шансове на своите съперници и още на половремето водиха с 7:0.

Попаденията през първите 40 минути реализираха Благовест Данчев, Иво Казаков, Станислав Шопов (2 гола), Емил Колев, Димитър Тонев и Димитър Пройчев.

През втората част жълто-черни нанизаха още 5 попадения и оформиха крайното 12:0. През вотрите 40 минути за канарчетата се разписаха Даниел Иванов, Стоян Николов, Димитър Тонев, Димитър Пройчев и Атанас Янков.

Интересно е, че речултатът можеше да е още по-разгромен, но жълто-черните пропуснаха 8 пъти сами срещу вратаря на гостите.