Юношите младша възраст (набор 2002) на Левски биха ЦСКА-София с 2:0 в първия кръг от баражите в турнира за Купата на БФС в Зона София. В двата тима титуляри бяха бившите съотборници от Локо Пд  Християн Петров (първият от ляво на дясно прав футболист на снимката) и Ангел Генчев (Третият от ляво на дясно прав футболист на снимката).

"Сините" продължават напред, "червените" отпадат.

Двата отбора разделиха по едно полувреме, но победата е за Левски. Тодор Найдин откри резултата в 39-ата минута, а в 63-тата Мартин Петков удови с помощта на рикошет.

Началото на мача и като цяло първата част бяха за “червените”, които спечелиха битката в средата на терена и заредиха опасни акции пред вратата на “сините”.

Те пък действаха с много брак и малко движение и са късметлии, че не се стигна до ситуация да догонват в резултата.

Особено активен бе левият фланг на атаката на ЦСКА, откъдето най-често нахлуваше Кристиян Атанасов. В три ситуации таранът Радостин Стоилов не успя да нанесе последния удар, а имаше отлични възможности.

В средата на полувремето треньорът на “сините” Борислав Кьосев направи смяна, която оказа огромно влияние върху сблъсъка - той замени Стоян Сотиров с Тодор Найдин. Мартин Петков от Левски пък разтресе напречната греда на рамката на гостите с удар с глава.

В края на полувремето Левски направи принудителна вратарска смяна - Алекс Иванов получи контузия и малко по-късно бе откаран в болница, а на негово място застана Иван Топалов. В 39-ата минута тимът на Кьосев откри резултата - Тодор Найдин порази целта с глава след центриране отляво. Попадението натежа доста за определяне на крайния победител.

След почивката играта се позатвори, а по-опасните положения вече бяха предимно пред вратата на ЦСКА.  Богдан Костов не успя да преодолее вратаря Илия Шаламанов след пробив отляво. В 63-тата минута Мартин Петков удвои и напрактика сложи край на спора. Голът му, дошъл след рикошет, посече “червените”, които опитаха да отвърнат, но личеше, че не вярват в обрат. Петков и Самуил Беримски можеха да направят резултата класически, но пропуснаха.

Така Левски би ЦСКА и е на последната права в зоналните баражи в турнира. “Червените” имат израстване като отбор, но днес не им достигна увереност, спокойствие, а и малко повече класа срещу съперник, който все още ги превъзхожда.

Левски - ЦСКА-София 2:0

1:0 Тодор Найдин (39), 2:0 Мартин Петков (63);

Левски: Алекс Иванов (Иван Топалов), Добрин Денев, Симоне Игнатов, Стефан Стефанов, Георги Владимиров (Владимир Сиромахов), Радослав Гайдев-капитан, Ивайло Иванов, Стоян Сотиров (Тодор Найдин), Ангел Генчев (Самуил Беримски), Мартин Петков, Богдан Костов;

Треньор: Борислав Кьосев

ЦСКА-София: Илия Шаламанов, Любомир Митков, Християн Петров, Георги Юруков, Марио Гуглин, Митко Митков, Атанас Няголов (Мартин Аврамов), Емил Ценов, Радостин Стоилов (Мартин Смоленски), Димитър Михайлов (Михаил Ангелов), Кристиян Атанасов (Георги Тафраджиев);

Треньор: Сашо Борисов