Треньорът на Локомотив Пловдив набор 2002 Георги Недевски направи доста изненадващ коментар след загубата с 1:5 от Ботев Пловдив на Лаута. Припомняме ви, че канарчетата удариха и две греди в тази среща.

"Толкова добре не сме си подавали топката срещу Ботев от 5 години. Доволен съм от показаното с изключение на последните 5-10 минути, в които развалихме цялостното впечатление, което оставихме (До 61-ата минута Локо вече губеше с 1:4, а в последните десет минути канарчетата вкараха още един гол и треснаха 2 греди). От както аз съм треньор, толкова добре не сме си я подавали срещу Ботев и съм най-доволен от този мач, макар съперника да вкара толкова голове. Дори когато сме побеждавали (този набор на Локо има една единствена победа срещу Ботев) или когато няколко пъти завършихме наравно не сме играли толкова креативно ", заяви Недевски. На въпрос на нашия репортер, какво не достига на Локо Пд в тези мачове срещу Ботев Недевски отговори с въпрос: "То си личи, какво не ни достига! На мъжкия отбор, какво няма да му достигне срещу Барселона?"