Локомотив Пловдив разби Марек с 5:0 в мач от петия кръг на Елитната юношеска група до 17 години, предаде репортер на Glas.bg. Двубоят се игра на изкуствения терен на Лаута.

Срещата започна с домакински натиск от самото начало. Черно-белите успяха да си улеснят задата още през първата част, повеждайки 2:0 до почивката с голове на Мирослав Христов. Това бе най-малкото, скоето се размина тимът от Дупница. На няколко пъти играчи на домакините изтърваха чисти голови положения, като стражът на гостите се намесваше отлично.

През второто полувреме доминация на Локомотив се затвърди напълно. "Смърфовете" наказаха гостите с три безответни попадения за радост на феновете, дошли да наблюдават двубоя. Точни за черно-белите бяха Кръстьо Милев, Филип Колев и Ангел Челебиев

С победата Локомотив запази 100% актив при срещите у дома.