България U17 завърши с победа подготвителния лагер в Германия. В последния си мач на немска земя българите се наложиха с 2:0 над сборен отбор от Вестфалия U17.

И двете попадения за "лъвовете" реализира юношата на Ботев Иван Василев. Нападателят се разписа по веднъж в двете полувремена, като и двата гола бяха изработени красиво от "жълто-черния" футболист.

И четиримата национали от пловдивската школа взеха участие в последния спаринг. Иван Василев остана на терена до 50-ата минута, а Габриел Земярски бе заменен на почивката. Станислав Шопов и Марио Усков се появиха в игра за заключителните 20 минути.

По този начин юношите завършиха лагера си в Германия с две победи и една загуба, а Иван Василев записа в актива си общо 3 попадения за "трикольорите".