В 25-кръг МФК Рефан размаза МФК Байерн Тракия - заместника на МФК Табуретките ЕООД . След като МФК Байерн Тракия направи две равенства с резултат 4:4 и не бе допуснал загуба в турнира, се препъна над съперника си и допусна унизителна загуба с 18 инкасирани гола.

В първите минути на двубоя наблюдавахме равностоен мач и МФК Байерн Тракия поведоха с красив гол, облизал страничния стълб. Еуфорията на момчетата бе за кратко, след като капитана на Рефан - Мартин Илиев излезе от вратата и промени схемата на игра. Последва голово шоу във вратата на МФК Байерн Тракия. МФК Рефан заигра мощно в атака и не спираше да натиска противника до последната минута на двубоя. Център след център изпълняваха МФК Байерн Тракия и не успяха да намерят себеси и да се върнат в мача. Така с цели 18 гола МФК Рефан направи най-добрия си мач и резултат в турнира. Въпреки унизителната загубата, МФК Байерн Тракия обещаха да се върнат с пълна мощ в следващия кръг на МФЛ Бизнес Лиг Пловдив. След победата на МФК Рефан с 18:2 се размести и класирането в таблицата на турнира.