Съдия се подигра с Локомотив Пловдив на Герена в днешното дерби при U19, предаде репортер на Glas.bg. Смърфовете завършиха 2:2 с Левски като гости, но ако съдията бе отсъдил едно от трите положения за дузпи в последните 10 минути на мача, то пловдивчани можеха заслужено да отнесат трите точки под тепетата. Левски поведе с 2:0, но през втората част смърофвете с хубава игра стигнаха до 2:2. Когато Левски тръгна да натиска за да вземе победата, черно-белите заредиха опасни контри една след друга. На три пъти играчи на Димитър Палазов бяха грубо поваляни с нечисти шпагати в наказателното поле на сините, но и при трите случая реферът реши да си затрае. При най-грубия фал от трите съдията дори показа жълт картон за симулация на нападател на Локо Пд.