Отборът на “Марица” победи “Спартак” в контролна среща при децата, набор 2005. Двубоят се игра в петък, на терена до завод “Юрий Гагарин”, а “жълто-сините” имаха превъзходство през цялото игрово време.

“Марица” откри резултата, след като Златимир Папазов успя да премине през няколко от противниковите играчи и центрира, при което вратарят на Спартак си отбеляза автогол. Така завърши първото полувреме. “Спартак” успяха да върнат попадението в началото на второто полувреме, но далечен удар на Георги Атанасов отново даде преднина на маричани. Малко след това при центриране на Златимир Папазов, топката попада в Антон Кръстев който с шут успя да отбележи за 1:3. Четвъртият гол бе дело именно на Златимир Папазов, след много добро спиране той се разписа в долния ляв ъгъл на вратата на противника за крайното 1:4.