Берое U17 отстъпи с 1:2 на Славия в контролна среща, която се игра днес в София. Единственото попадение за момчетата на Атанас Рибарски бе дело на централния защитник Виктор Ангелов. Той изравни резултата през първото полувреме. Преди това домакините поведоха след гол от ъглов удар. Тимът на Славия удари и греда преди почивката, а 10 минути преди края на мача стигна и до втори гол. Участие в двубоя взеха няколко играчи, родени през 2003 г. - Радостин Георгиев, Христо Карлуков, Христомир Иванов, Михаил Стоянов, Атила Ахмед. Те замениха Пламен Крислов, Христо Пенев, Никола Маринов, Пламен Пенев, Кръстьо Христов и Георги Маджаров и оставиха добри впечатления с изявите си.
Проверката днес бе последна за Берое U17 преди подновяването на първенството в Елитната група. Първият мач на тима, воден от Атанас Рибарски за пролетния полусезон е на 23 февруари срещу Ботев (Пловдив).