Младшата на Левски (Карлово) разгроми Брестник-2 в контрола. Първото полувреме премина изцяло в половината на гостите от Пловдив като още в началните минути домакините имаха добри възможности да открият резултата, но късметът и гредата помогнаха на гостите. В 20 минута след добра атака Иван Караиванов откри резултата в полза на домакините. Пет минути по късно Васил Георгиев удвои преднината на Карловци. В заключителните минути на първата част карловци вкараха още 2 попадения като едното беше автогол, а другото реализира Иван Диклиев. В началото на второто полувреме Брестник вкараха почетен гол след индивидуална акция на футболист в зелено. Карловци създадоха няколко опасни положения, но отново гредата и късметът спасиха гостите. 10 минути преди края на мача домакините получиха правото да изпълнят дузпа, като зад топката застана Мариян Христов и не сгреши 5:1. В самия край на срещата отново Мариян Христов засече прострелно центриране като оформи крайния резултат 6:1. В предишната си контрола Левски Карлово победи тима на Сините Камъни (Сливен) с 3:2.