Ботев Пловдив победи с 2:0 Локомотив ГО в контролна среща играна на базата на канарчетата в Коматево. Неофициален дебют с асистенция направи новото попълнение Антон Карачанаков. Той подаде с пета на нахлуващия в наказателното поле Антонио Вутов за първото попадение в мача. Втория гол падна от дузпа, отсъдена за нарушение срещу юношата Иван Василев. Тодор Неделев реализира от бялата точка за 2:0.

7 юноши взеха участие в мача, като всички записаха по над 35 минути игра. Крис Добрев започна като титуляр. Слави Шопов и Иван Василев стартираха второто полувреме, а Димитър Тонев, Габриел Землярски, Станислав Работов и вратарят Стелиан Ангелов се появиха малко след началото на втората част. Тонев бе близо да покачи разликата на три гола малко преди края на мача. Юношата бе изведен сам срещу вратаря от Тодор Неделев след контраатака, но ударът на нападателят бе париран, а при добавката шутира покрай страничната греда.

Участие в контролата взеха и преотстъпените през есента Ташолов и Апостолов. По 90’ играха само Филипов и Неделев.

Състав на Ботев Пд: Кайзер, Перейра, Димитър, Пиргов, Филипов, Апостолов, Добрев, Неделев, В. Шопов, Карачанаков, Вутов. Резервиез : Ничев, Ташолов, Балтанов, С. Шопов, Василев, Землярски, Работов, Тонев.