Юношите на Берое Надим Ангелов, Стоян Иванов, Никола Маринов и Георги Маджаров взеха участие и във втората контролна среща на представителния тим на лагера в Турция. Този следобед "зелено-белите" се изправиха срещу унгарския Мезьокьовешд-Жори и завършиха 1:1.
Надим Ангелов започна в титулярния състав на Александър Томаш и остана на терена до 83-та минута когато бе заменен от Георги Маджаров. Стоян Иванов се появи в игра в 62-та минута, Никола Маринов влезе в 70-та минута.
Единственото попадение за Берое бе дело на Александър Василев през първото полувреме. Гол на Алфредо Мартинс бе спорно отменен, а Иван Бандаловски нацели гредата през второто полувреме. В 79-та минута пък Никола Маринов отне добре топката в полето на съперника, намери с отличен пас Мартин Камбуров, ударът на голмайстора на Берое обаче бе спасен от вратаря на унгарския тим. В 82-та минута тимът на Мезьокьовешд-Жори успя да изравни след статично положение.
Следващата контролна среща на Берое в Белек е в неделя, 27 януари. Съперник е тимът на Нефтчи (Баку, Азербайджан).