Вихър (Славяново) и Балкан (Ботевград) завършиха 1:0 в контролна футболна среща, играна в Правец. Младен Младенов донесе победата за четвъртия в класирането на Северозападната Трета лига след точно
изпълнена дузпа. Тя бе отсъдена в 48-ата минута за нарушение срещу Константин Генков.

В началните двайсетина минута имаше равновесие на терена. После славяновският тим контролираше всичко в мача. Победата му можеше и да е по-изразителна. Анатоли Петров уцели гредата в 33-ата минута. Любомир Борисов и два пъти Иван Иванов не успяха от добри позиции.

След почивката съперниците направиха доста промени в съставите си. Вихърци пак доминираха. Иванов пропиля още един шанс за попадение, а два пропуска направи Евгени Систов. За цял мач ботевградчани отправиха само един точен удар към противниковата врата.