Борещият се за оцеляването си в професионалния футбол тим на Кариана (Ерден) спечели и втората си контрола на лагера в Сандански. В последния ден от лагера си карианци победиха с 2:0 Вихрен, а мачът се игра на стадиона в село Склаве.

Ангел Бастунов откри резултата в 15-ата минута след асистенция отдясно на Евгени Игнатов. Малко след това гол на Николай Николов бе отменен заради засада. След почивката в игра за тима от монтанското село Ерден се появи новото попълнение Красимир Илиев.

Именно бившият полузащитник на Арда (Кърджали) центрира от корнер и Николай Дичев с глава направи 2:0. Други двама от новите - Димитър Георгиев и Ивелин Илиев, пропуснаха проверката поради леки травми. След мача отборът на Кариана се прибира у дома, а от вторник подновява отново тренировки.

Кариана: Начев, Ангел Цолов, Георги Илиев, Николай Дичев, Стоян Предев, Николай Николов, Евгени Игнатов, Леонел Матадос, Янислав Иванов, ЦветомирТодоров, Ангел Бастунов (Павел Станев, Цветко Иванов, Деян Иванов, Красимир Илиев, Владимир Мичев, Християн Илиев).