Берое отстъпи с 1:2 на Славия в среща от 14-я кръг на Елитната група д 17 години.

Момчетата на Атанас Рибарски владееха инициативата и през първото полувреме при резултат 0:0 изпуснаха две възможности да открият резултата - първо чрез Севастиан Георгиев и след това чрез Божидар Пенчев. Домакините отбелязаха в края на първото полувреме и двата тима се прибраха на почивката при 1:0 в полза на Славия.

През втората част отново Берое диктуваше събитията на терена. "Зелено-белите" изпуснаха няколко отлични възможности за изравняване на резултата преди Славия да поведе с 2:0.Старозагорци обаче успяха бързо да върнат едно попадение след като Пламен Пенев асистира на Георги Маджаров. До края на срещата "зелените" изпуснаха да изравнят и да направят пълен обрат след като ударите на Никола Маринов и Филип Христов бяха спасени от вратаря на Славия.

В следващия кръг Берое U17 е домакин на Етър, срещата е на 02.12 от 14.00 часа на спортна база "Берое".