Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2006 постигна категорична победа като гост на Борислав (Първомай) в мач от междуобластната група. Момчетата на Аян Садъков-младши победиха с 1:11 своя противник. Срещата се игра днес от 10:30 в село Градина.

В дъждовното и студено време Локомотив повече още в 3-та минута, а в 8-та удвои за 0:2. До края на полувремето паднаха още четири попадения и двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 0:6.

През втората част ситуацията на терена не се промени и "смърфовете" отбелязаха още пет попадения, а Борислав успя да върне само едно.

В списъка с голмайстори попаднаха Иван Сулев (4), Дениз Мехмедов (2), Мартин Петров (2), Иляз Билял (1), Иван Кръстев (1) и Ивилин Чехларски (1).

В последния кръг за тази година Локомотив е домакин на третия в класирането Спартак (Пловдив). Срещата с гладиаторите е насрочена за неделя (25.11) по 10:30 на Лаута.