Берое U17 отстъпи с 1:2 като гост на Лудогорец в среща от 13-я кръг на Елитната група. Старозагорци първи откриха резултата в срещата след като се справиха с първоначалния домакински натиск.„Зелено-белите” изпълниха чудесно ъглов удар в 15 минута, Георги Маджаров се извиси над всички и откри резултата след удар с глава. Минути след подновяването на играта старозагорци имаха възможност да удвоят, далечният удар на играч на Берое обаче излезе в аут. Домакините успяха да изравнят десетина минути преди края на полувремето и двата тима се оттеглиха в съблекалнята при 1:1. Малко след началото на втората част домакините отбелязаха втори гол. Играчите на Берое не се отказаха и опитаха да изравнят и да си тръгнат с поне точка от Разград.
КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА и РЕЗУЛТАТИ от Елитната до 17г. можете да следите на glastv.glas.bg

Малко преди края на двубоя обаче тимът отново остана с човек по-малко. Влезлият като резерва Христо Пенев получи втори жълт и съответно червен картон. Решението на рефера Борис Попов от Русе обаче определено бе спорно.