Ботев постигна разгромна победа с 15:0 над Атлетик (Куклен) в среща от първенството при набор 2003. Двубоят се игра на осветление на изкуствения терен на базата в "Коматево".

През първата част "канарчетата" вкараха девет гола, а след почивката добавиха още шест. С най-много попадения в "жълто-черния" тим се отчете Юсеин Касов, нанизал четири попадения.

С хеттрик се отличи Милен Николов, а по два гола добавиха Никола Филипов и Атанас Стамболов. Останалите попадения бяха реализирани от Теодор Димитров, Пламен Стаменов, Иван Арамазов и Александър Георгиев.

По този начин момчетата на Георги Андонов загряха по най-добрия начин за предстоящия реванш за Купата срещу Етър. В първия четвъртфинал "канарчетата" се наложиха с 3:0, а реваншът е в сряда в село Ресен до Велико Търново.