Сокол (Марково) победи с 2:1 тима на Нефтохимик в мач от 9-ия кръг на Зоналната група. Двубоят се игра в село Българево, край Бургас.

Срещата започна по-добре за домакините, които откриха още в 5'. Последваха силни минути за марковци след попадението, но пропуски на четири пъти ги лишиха от бързо връщане в мача. Все пак в 30' Сокол изравни чрез Евгени Георгиев. До края на частта гостите продължиха с натиска си, но до втори гол не се стигна.

Втората част стартира с по-силни минути за Нефтохимик, като "зелените" пропуснаха 100% възможност да поведат отново. Момчетата на Даниел Спасов обаче успяха да изравнят играта в средата на частта. В 60' логично Сокол отбеляза втори гол. Точен за "червено-белите" бе Кирил Стамболийски - 1:2. Това бе и крайният резултат от двубоя.

В следващия кръг Сокол отново гостува, този път на Хебър в Пазарджик.