Берое U17 продължава победната си серия в първенството на Елитната група. Момчетата на Атанас Рибарски записаха 6-ти успех в 8 мача в първенството след като се наложиха с 1:0 над Монтана у дома.

Единственото попадение отбеляза Димитър Митев в 7-та минута. Двубоят, игран на спортна база "Берое" премина изцяло под диктовката на домакините, които обаче така и не успяха да превърнат превъзходството си в по-изразителна победа.

В края на първото полувреме капитанът на Берое Пламен Пенев удари греда, след почивката Георги Маджаров пропусна дузпа, осъдена за нарушение срещу Пламен Крислов. С успеха днес Берое продължи и силната си серия като домакин.

Момчетата на Атанас Рибарски имат 4 победи от 4 мача у дома от началото на сезона. Единствените две поражения на тима са като гост на Ботев и Септември.  В следващия кръг Берое гостува на ЦСКА, мачът е на 3 ноември.