Лудогорец и ЦСКА-София завършиха наравно 1:1 в среща от 8-ия кръг на U17. Двубоят се игра на един от терените на базата на "зелените" в Разград, научи Glas.BG.

Двата тима бяха в доста осакатени състави, тъй като не можеха да използват юношеските си национали. И двата отбора имат по двама национали и нямаха право да отложат срещата, тъй като по правилника на БФС за отлагане е нужно единият тим да има поне трима повикани футболисти.

Още в първите минути гостите от столицата искаха дузпа, но такава не бе отсъдена. В 25-ата минута миналият през Левски Георги Николов откри резултата.

Малко по-късно "червените" получиха дузпа за нарушение срещу Даниел Иванов, но от бялата точка последва пропуск. Все пак няколко минути по-късно гостите стигнаха до равенството с гол на Мартин Смоленски. През втората част тимът на ЦСКА-София получи червен картон и доигра мача с човек по-малко.