Ботев Пловдив победи с 2:0 съименника си от Гълъбово в контролна среща играна на базата на канарчетата в Коматево. Жълто-черните поведоха в резултата в 12’ със страхотен гол на 17-годишният Слави Шопов. Талантът на канарчетата препарира стража на гостите с изключително прецизен фалцов удар. В 41’ бразилецът Диого покачи на 2:0 с техничен изстрел по земя от средна дистанция.

Второто полувреме в игра за жълто-черните се появиха множество юноши. В средата на полувремето Димитър Тонев отправи силен и точен шут, който с мъка бе избит от стража на Гълъбово.

Срещата бе излъчена НА ЖИВО в YouTube канала GlasTV.

* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.