Отборът на Септември постигна нова, 6-а поредна, победа в първенството до 17 години. Момчетата водени от бившият треньор на Ботев Пловдив Иван Гешев се наложиха като гости на Етър с 1:3. Мартин Тодоров откри резултата за столичани от дузпа, като само с този гол завърши и първото полувреме, предаде човек на Glas.bg. Веднага след почивката домакините от Етър стигнаха до изравняване, но отново Мартин Тодоров даде преднина на гостите след рикошет. Кристиян Тасков оформи крайното 1:3 в полза на Септември, който поне до вторник когато са мачовете Ботев Пд - Локо Пд и Левски - ЦСКА, ще са едноличен лидер в класирането!

Септември, Ботев и ЦСКА до момента вървят без грешка в шампионата на Елитната до 17 години.