Сокол победи с 2:1 Витоша (Бистрица) като гост в мач от 5-тия кръг на Елитна юношеска група до 17 години. Това бе втори пореден обрат на момчетата на Даниел Спасов в рамките на седмица.

Срещата започна с по-добри минути за "червено-белите", но противно на това домакините откриха резултата в 20'. Малко преди края на частта Витоша останаха с 10 души на терена, след като техен играч бе изгонен.

След паузата Сокол съумя да се върне в мача и да изравни още е началото. Точен в 48' бе Георги Коев. Само минута по-късно обаче и играч от Марково бе декориран в червено. Все пак в 80' гостите стигнаха до пълен обрат. След грешка на вратаря на Витоша Тодоров най-съобразителен се оказа Коев, който отбеляза второто си попадение в срещата - 1:2.

В следващия кръг Сокол приема Монтана в Марково.