Ботев Пловдив U17 постигна трета поредна победа в шампионата, побеждавайки с 3:1 Славия в мач от третия кръг на Елитната група. Канарчетата бяха по-активния тим на терена и в средата на първото полувреме успяха да открият с попадение на Казаков. Вместо да удвоят преднината си и да си гарантират трите точки, жълто-черните допуснаха изравняване на резултат.

В 70-тата минута гостите изпълниха добре непряксвободен удар и играч на Славия засече с глава топката и я прати във вратата на домакините. След попадението пловдивчани реагираха бързо и Казаков реализира ново попадение, след пробив от ляво и завършващ удар в близкия ъгъл на стража на белите. В самия край на срещата Мартин Иванов оформи крайния резултат.

Срещата излъчихме НА ЖИВО в YouTube канала GlasTV.