Децата на Локомотив (Пловдив) набор 2006 записаха втора поредна победа в първенството. Този път възпитаниците на Аян Садъков-младши надвиха като домакин Хебър (Пазарджик) с 5:1.

Още в 5-та минута "черно-белите" бяха напред в резултата. Капитанът Иван Сулев реализира след точно изпълнен пряк свободен удар. В 27-та минута Виан Станков бе повален в наказателното поле на гостите, а съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Иван Сулев, който бе безпогрешен за 2:0. В последната минута на първата част Виан Станков направи преднината на Локомотив класическа. Той се разписа от дистанция за 3:0.

В 51-та минута Хебър намали за 3:1 след пряк свободен удар. Седем минути по-късно Иляз Билял разстреля от 20 метра стражът на "зелените" за 4:1. В 61-та минута рейд на Слави Грозев завърши с гол за 5:1. В заключителните минути Локомотив удари две греди.

В неделя набор 2006 гостува на Родопа в Смолян. Срещата е насрочена от 12:00.