След изключително футболно дерби отборът по мини футбол на “Асарел-Медет” отстъпи на “Мини Марица-Изток I” във финала на първото издание на Индустриалната спартакиада, която се провежда от 8 до 12 септември в курорта Албена. Двубоят беше повече от оспорван, въпреки колебливото начало на нашите момчета. Първото полувреме завърши при резултат 1:3 в полза на „Мини Марица-Изток“, но второто полувреме панагюрските футболисти мобилизираха сили и две минути преди края успяха да изравнят. Последва изпълнение на дузпи, в които късметът не беше на страната на асарелци. Въпреки страхотните изяви на нашия вратар Мариян Джунов, малшанс не му позволи да спаси две от противниковите дузпи. След изпълнение на общо 16 дузпи вратарите се изправиха един срещу друг и решиха крайния резултат 11:10 в полза на „Мини Марица-изток I“.