Локомотив отстъпи с 0:1 на Левски в мач от Елитна юношеска група до 19 години. Двубоят се проведе на помощния естествен терен на Лаута и завърши преди минути.

След нулева първа част "сините" от столицата успяха да дръпнат в резултата с попадение на Патрик-Габриел Галчев в 50'.  То се оказа и единственото в този двубой. В 86-та минута Октай Юсеин засече центриране с глава, вратарят на Левски изби, а при добавката на Мартин Паскалев отново не съумя да отбележи за "смърфовете". Малко преди края Юсеин бе изгонен от съдията за бурна реакция. Така "черно-белите" остават с актив от 6 точки, а софиянци са с 9 пункта.

В следващия кръг момчетата на Димитър Палазов гостуват на Пирин в Благоевград.

Локомотив: 1 Йордан Йотов - ВРАТАР, 15 Васил Иванов, 6 Уирис Густаво, 5 Стефан Тинков - КАПИТАН, 4 Мартин Паскалев, 53 Иван Караиванов, 19 Петър Шопов, 28 Стоимен Тотков, 21 Октай Юсеин, 87 Алесандро Ходжабрпоур, 7 Илиян Томов
Резерви: 22 Даниел Вълов, 66 Михаел Камберов, 11 Цецо Главчев, 27 Петко Пинджев, 10 Филип Колев, 90 Даниел Чаушев, 77 Огнян Памуков

Левски: 12 Петър Иванов - КАПИТАН - ВРАТАР, 3 Александър Макрис. 4 Томислав Папазов, 14 Георги Александров, 13 Николай Нинов, 6 Гален Ненов, 17 Мартин Петков, 8 Айвън Ангелов, 20 Ивайло Иванов, 10 Патрик-Габриел Галчев, 7 Ремзи Неджип
Резерви: 1 Цветелин Ставрев - ВРАТАР, 2 Виктор Викторов, 21 Радослав Михалков, 16 Юлий Подвързачов, 18 Йордан Георгиев, 19 Павлин Чиликов, 22 Кирил Киров