Лудогорец гостува на Зрински в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Шампионът на България спечели с 1:0 първата среща в Разград преди седмица, когато точен беше Козмин Моци в 16-ата минута.

ЗРИНСКИ - ЛУДОГОРЕЦ 1:1

Срещата по минути:
* Вратарят на Лудогорец Ренан дос Сантос се контузи на загрявката. Хорхе Броун започва титуляр.
1 - Начало на мача.
1 - Теренът на стадиона в Широки Брег е в лошо състояние.
15 - Пробив на Кешерю, който обаче отправи неточен удар към вратата на Зрински.
24  ГОООЛ! Лудогорец повежда и в Босна и Херцеговина! Клаудиу Кешерю бележи! Maрселиньо нахлу опасно в наказателното поле на домакините и подаде на непокрития голмайстор, който стреля, получи се рикошет в тялото на играч на Зрински и топката влетя във вратата на Антонио Солдо.
43 - Мисиджан се пребори отлично със съперник и подаде на чиста позиция към Кешерю, но румънецът стреля отблизо в тялото на вратаря, който изби в корнер.
45+2 - Край на първото полувреме.
-----------
46 - Начало на второто полувреме.
65 - Скучни минути до момента след почивката. Липсват ситуации и пред двете врати.
69  Вандерсон пропуска да удвои! Бразилецът имаше отличен шанс, но не успя да реализира. Слободан Яковлевич изчисти от голлинията.
73  Пауло Аутори извършва първа смяна. Джоди Лукоки влиза в игра, Мисиджан излиза.
79  Добра възможност за домакините да изравнят, Билбия засече с глава, Хорхе Броун се намеси решително и спаси.
86   Кешерю отстъпва място на Яцек Горалски.
90 - Добавеното време е 3 минути.

ЗРИНСКИ: 12.Антонио Солдо, 97.Адван Кадишич, 27.Слободан Яковлевич, 6.Хървойе Баришич, 16.Перо Стойкич (78  13.Семир Пезер), 7.Фране Чиряк, 44.Един Рустемович , 17.Огнен Тодорович, 66.Дамир Шовшич  (46  11.Тони Йович),  32.Кристиян Станич (61  55.Mилош Филипович), 99.Неманя Билбия
Резерви: 22.Бруно Шутало, 5.Марин Галич, 21.Марко Перишич, 13.Семир Пезер, 55.Милош Филипович, 11.Тони Йович, 88.Амер Бекич
Треньор: Блаж Слишкович

ЛУДОГОРЕЦ: 33.Хорхе Броун, 4.Сисиньо, 30.Козмин Моци, 90.Рафаел Форстър, 6.Натанаел, 10.Густаво Кампаняро , 18.Светослав Дяков, 84.Марселиньо, 88.Вандерсон, 93.Върджил Мисиджан (73  92.Джоди Лукоки), 28.Клаудиу Кешерю  (86  44.Яцек Горалски)
Резерви: 3.Антон Недялков, 5.Георги Терзиев, 7.Димо Бакалов, 44.Яцек Горалски, 70.Якуб Швиерчок, 92.Джоди Лукоки
Треньор: Пауло Аутори