Ботев Пловдив U17 постигнa трета победа в приятелските си срещи, които играе на лагера в Банско. Момчетата на Пепо Пенчев се наложха с разгромното 6:0 днес над Ботев Враца, предаде пратеник на Glas.bg. Първото полувреме завърши с гол преднина за жълто - черните, като в негов автор се превърна Венцислав Богданов. През втората част Пенчев освижи своя отбор, като извърши 4 смени и това явно даде отражение в цифровото изражение на резултата. Богданов добави още два гола за да оформи своя хеттрик, а Ангел Генчев, Георги Трифонов и Георги Господинов оформиха крайното 6:0.

Утре на обед групата футболисти водена от Пепо Пенчев ще се прибере в Пловдив, а играчите ще получат 2 дни почивка. Подновяването на заниманията е предвидено за събота.