Юношите младша възраст на ЦСКА и Септември U17 завършиха 0:0 в контролна среща в София. Проверката се игра тази сутрин на един от терените в комплекс "Царско село", където двата отбора са на лагер.

В другия контролен мач Дунав победи Монтана с 4:1. На почивката резултатът бе 3:0. Головете за русенци вкараха Станислав Цанков, Валери Иванов, Камен Колев и Дани Братоев. Алберт Силвиев от състава на Дунав си вкара автогол. Последните контроли са във вторник, 14 август. Септември играе с Дунав от 09:30 ч., а ЦСКА - с Монтана от 11:15 ч.

В Сливен Черно море записа победа с 2:0 във втората си контрола от подготвителния лагер. Възпитаниците на Тодор Каменов надиграха тима на Етър, а двете попадения реализира Джан Хасан. Той откри в средата на първото полувреме, а в 60-ата оформи крайния резултат. Следващата контрола на Черно море в Сливен е срещу тима на Сокол (Марково). Срещата е във вторник, 14 август от 10:00 часа.