Локомотив U17 и Берое U17 завършиха наравно 1:1 в контрола, която като заряд и качество бе подобна на мач от шампионата.

Първата част завърши без отбелязан гол Гол все пак падна в 60-та минута, когато Георги Маджаров бе точен за старозагорци. Десет минути по-късно "смърфовете" изравниха чрез Илия Смилянов.

"Като цяло съм доволен от представянето на отбора. Има обаче какво да се желае по отношение на прецизността при играта с топка, както и по отношение на точността", заяви след срещата наставникът на Берое U17 Атанас Рибарски. Това бе първо равенство за неговия тим в изиграните общо 4 контролни срещи от старта на подготовката. Следващата проверка на Берое е в събота, 11 август от 16,30 часа срещу Лудогорец. Локо Пд пък ще мери сили с Левски.