Локомотив победи с 2:1 състава на Лудогорец в третата си и последна контрола на лагера в Боровец.

Двубоят не започна добре за "черно-белите". Разградчани успяха да поведат в резултата още 5'. Това обаче не притесни момчетата на Димитър Палазов и те бързо успяха да вземат контрола в срещата. Малко преди края на първата част Локомотив изравни. Илиян Томов успя да прехвърли стража на Лудогорец за 1:1.

През второто полувреме пловдивчани продължиха с по-добрата си игра. Пет минути преди края на срещата "смърфовете" получиха правото да изпълняват наказателен удар. Зад топката застана Стоимен Тотков, който не сгреши - 2:1.

С този двубой приключи лагера на Локо в Боровец. "Черно-белите" се прибират, за да се подготвят за първия кръг, а именно пловдиското дерби срещу Ботев.