Локомотив U19 отстъпи с 0:2 на Берое в първата контрола и за два тима на лагера в Боровец. Двубоят се игра на стадиона в Самоков по-рано днес. Припомняме, че преди 10 дни в Оризари "черно-белите" удариха старозагорци с 4:0.

В днешния двубоя обаче Берое показа показа по-концентрирана игра пред гола и успя да се поздрави с успеха. "Зелените" поведоха в резултата в последната минута на първата част след добре организирана атака през центъра. Точен за старозагорци бе Мануел Емилов. Малшансът пък попречи да пловдивчани да отвърнат на съперника.

През втората част момчетата на Слави Жеков успяха да удвоят. След центриране от корнер и разбъркване най-съобразителен се оказа Стоян Иванов, който реализира а 0:2. Въпреки нелошата си продукция "черно-белите" не успяха да отблежат.

В другата проверка между тимове до 19 години в Боровец Левски надделя над Лудогорец с 3:0.

Следващите контроли за отборите са след три дни. Локо ще премери сили с Левски, а Берое с Лудогорец.