Локомотив U17 загуби с 1:5 от представителния тим на Гигант (Съединение) като гост във втората контрола между двата тима в рамките на няколко дни.

Момчетата на Кириякос Георгиу стояха равностойно до 30' и успяваха да се противопоставят на съперника. В последните минути на частта опитът и по-добрата игра да домакините си казаха думата и в рамките на шест минути те реализираха три безответни гола.

След почивката Гигант продължи със опасностите пред вратата на пловдивчани и логично стигнаха до още две попадение. След средата на частта "черно-белите" погледнаха по-смело към вратата на домакините. Сашо Лебанов се оказа сам срещу стража на съединенци, но пропиля възможността. Все пак малко преди края на срещата Ангел Табаков отбеляза почетно попадение на батковците.