Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) постигна поредна победа в контролите. „Черно-белите“ надвиха Академия Пандев от Македония с 2:1.

На стадион „Искър“ в Самоков Локомотив откри резултата в 18-та минута. Стражът на македонците пробва да подаде на свой съотборник, но топката попадна в Бирсент Карагарен. Капитанът на „смърфовете“ овладя и с прецизен удар изведе „черно-белите“ напред за 1:0.

Академия Пандев възстанови равенството в 81-та минута, когато Кристиян Велиновски вкара от 25 метра. В заключителните минути Бирсент Карагарен бе спънат в наказателното поле и Локомотив получи право да изпълни дузпа. Зад бялата точка застана Филип Михалевич, който не сбърка за 2:1.

Утре (09.07) Локомотив ще проведе учебна игра с Миньор (Перник). Срещата е насрочена от 11:00 в Самоков.

LokomotivTV: Локомотив – Академия Пандев 2:1 (контрола – 08.07.2018)

Видеорепортаж от победата на Локомотив над Академия Пандев с 2:1. Попаденията за "черно-белите" реализираха Бирсент Карагарен и Филип Михалевич.

Публикувахте от Lokomotiv Plovdiv в Неделя, 8 юли 2018 г.