Локомотив Пловдив загуби втората си контролна среща от Струмска слава (Радомир) с 2:3. Ето как се разви мача:

1′ Начало на мача
2′ Центриране на Умарбаев от корнер, но играта е спряна заради фаул в атака
4′ Бирсент Карагарен бе изведен на добра позиция, но се оказа в засада
15′ Продължителна атака на Струмска слава, завършила със спасяване на Мартин Луков
18′ Прострелно подаване на Буна по земя в наказателното поле, защитата на радомирци се справи
24′ Пряк свободен за Струмска слава, топката излиза в аут
27′ Два поредни корнера за Локомотив. При първия Везалов бе близо до гола, а при втория топката попадна в Умарбаев и стреля, но без успех.
31′ ГОЛ за Локомотив! Рейд на Игор Банович завърши с подаване към Църнов, който стреля точно за 1:0
43′ Бирсент Карагарен получи пас в дясно, подаде по земя, а в наказателното поле Иван Църнов засече. Неговият удар мина над напречната греда.
44′ Центриране на Струмска слава от фаул срещна напречната греда на Луков и топката излезе в аут.
45′ Край на първото полувреме

46′ Начало на втората част
48′ Удар от далечна дистанция на играч на противника, Мартин Луков спасява
51′ ГОЛ за Струмска слава. Нападателят на „червените“ напредна и стреля в долния десен ъгъл на вратата за 1:1
60′ ГОЛ за Струмска слава. Разиграване от ляво на атаката изведе играч на радомирци на добра позиция и не сгреши за 1:2
61′ Нова атака на „червените“, завършила с блокиран удар
69′ Греда за Локомотив. Вилим Посинкович с изстрел от границата на наказателното поле разстресе страничната греда.
73′ Удар на Анте Аралица, който минава над вратата
75′ Корнер за Локомотив, изпълнен от Симеон Райков, защитата на радомирци се справи
79′ Удар без топка по Уирис Густаво, само жълт картон за играч на Струмска слава
82′ ГОЛ за Локомотив! Симеон Райков центрира от корнер, настъпи разбъркване в наказателното поле, където най-съобразителен се оказа Вилим Посинкович, който стреля за 2:2
83′ Шанс пред Симеон Райков. Той нанесе изстрел, който мина на сантиметри от целта
86′ Нова възможност за Локомотив. Уирис Густаво намери в дясно Аралица, той подаде на Посинкович, който не успя да вкара от близка дистанция
90′ ГОЛ за Струмска слава. Подаване от дясно намери играч на „червените“, който не сбърка за 2:3
90′ Край на мача.

Съставът на Локомотив: Мартин Луков, Искандар Джалилов, Димитър Везалов, Йосип Томашевич, Игор Банович (46′ Райков) Парвизджон Умарбаев (52′ Уирис Густаво) , Елитон Жуниор (64′ Димитър Законов), Иван Църнов (53′ Мустафа Абдулахи) Абделхаким Буна, Бирсент Карагарен (62′ Вилим Посинкович) Филип Михалевич (53′ Анте Аралица)